Závody

Náš oddíl každoročně pořádá mezinárodní pohárový závod Karlovarská Číše s více jak 20letou tradicí.

Hostíme také podzimní krajské závody, na které navazuje tradiční karlovarská Veteraniáda, kam se sjíždí bývalý gymnasté a trenéři z celé republiky.

Jsme spřáteleni s mnoha oddíly, zejména s těmi z kraje karlovarského, plzeňského, ústeckého i středočeského.

Mimo republiku jezdíme na závody zejména do Německa, kam jsme zváni oddíly z Bad Tolz, Chemnitzu, Anabergu, Falkensteinu atd.

Závody 2022

Karlovarská Číše 9.4. 2022

Závody 2021

Bohužel ani do tohoto roku nemůžeme přidat žádný článek ani žádnou fotografii, neb byl Covid a ten všechny závody zcela znemožnil.

Závody 2020

Jak všichni víme, celý rok 2020 byl poznamenám kompletním zmrazením veškerých sportovních, kulturních a jiných akcí kvůli šíření zákeřné nemoci COVID-19. Nevyhlo se to ani sportovní gymnastice a i my jsme si tak museli dát na rok pauzu nejen od cvičení, ale i od závodění.

Závody 2019

Mikulášská Březová 7.12.2019

Konec roku pořádá oddíl sportovní gymnastiky z Březové u Sokolova již několikátý rok Mikulášský pohár. Závody jsou tak zpestřeny návštěvou Mikuláše, anděla a samozřejmě čerta. Ze závodů si každý odvezl balíček sladkostí a někteří také cenné medaile a poháry.

Krajské závody v Plzni 16.11.2019

Krajské závody v Plzni se konají 2x do roka. Vzhledem k tomu, že Karlovarský kraj je jedním z nejmenších zejména co se do počtu oddílů SG týče, koná se dohromady s Plzeňským krajem v krásné tělocvičně v Plzni ve Štruncových sadech.

Naše nejmenší naděje závodily ve volných sestavách a i přes menší karamboly holky závody nevzdaly a nakonec byli všichni spokojení..Ponaučení pro všechny..i když se nám na začátku nedaří, nic není ztraceno.

Naše větší holky, ať už mladší či starší žákyně závodí již dle celorepublikového závodního programu.

Výsledky ke stažení :

Chebská bradla 2.11.2019

Na začátku listopadu se naše malé i velké gymnastky zúčastnily pohárových závodů v Chebu. Pozadu nezůstali ani kluci a závodili též ve velké sportovní hale.

Jak už název napovídá, největší pozornost měla dámská i pánská bradla.

Za nás se závod sice moc nepovedl, ale pro mnohé to byl první závod po prázdninách a alespoň tak okusili opět závodní atmosféru.

Karlovarská Číše 16.3. 2019

I letos náš oddíl pokračoval v mnohaleté tradici a uspořádal mezinárodní pohárový závod Karlovarská Číše, které se opět zúčastnilo mnoho českých i německých týmů.

Zastoupení jsme měli v kategorii - nábor, mladší žákyně, starší žákyně a juniorky. Všechna děvčata podala skvělé výkony a některým uteklo medailové umístění doslova o pár setinek bodů.

Za předvedené výkony a reprezentativní výsledky děkujeme.

Výsledky ke stažení níže

Závody 2018

Falkenstein 8.9. 2018

Úspěšný start gymnastické sezony ve Falkensteinu. Gymnastky se zúčastnili v sobotu 8. září 2018 pohárových závodů v 60 km vzdáleném Falkensteinu. V nově opravené tělocvičně se konal závod, který byl vypsán v kategorii do 14 let.

Naše gymnastky ve věku 9 - 12 let zabojovaly a na 7. místě se umístila Eliška Březinová, 8. místo Vendulka Váchová, 13.místo Terezka Žáková, 16. místo Danielka Nová, 17. místo Agátha Illichová. Třetí nejvyšší známku na kladině měla Agátha a ta se také dostala do finálové závodu, ve které skončila na krásném 3. místě. Za odměnu gymnastky spolu s trenéry navštívili aqupark v Schönecku.

Krajský přebor Plzeň 2018

2 - 3. červen

Výběr fotek ze závodů si můžete prohlédnout zde.

Karlovarská Číše 2018

Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started